نماز جمعه ی مورخ ۹۶/۱۱/۲۷ مهرشهر به امامت امام جمعه ی محترم مهرشهر حجت الاسلام والمسلمین یداله رضائی برگزار شد . دفتر امام جمعه ی مهرشهر     سال اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال برشما مبارک باد    بسم الله الرحمن الرحیم "اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَهِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَهِ وَ فِی کُلِّ سَاعَهٍ وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً حَتَّی تُسْکِنَهُ اَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا" خدایا، در این لحظه و در تمام لحظات، سرپرست و نگاهدار و راهبر و یاری گر و راهنما و دیدبان ولیّ‏ات حضرت حجّه بن الحسن- که درودهای تو بر او و بر پدرانش باد- باش، تا او را به صورتی که خوشایند اوست [و همه از او فرمانبری می‏نمایند] ساکن زمین گردانیده، و مدّت زمان طولانی در آن بهره‏مند سازی
 
 
 


دفتر امام جمعه مهرشهر

تعاون یعنی همکاری و همیاری در نیکی و پاکی

حجه الاسلام ,والمسلمین رضایی امام جمعه ی مهرشهر در خطبه های نماز جمعه ی مهرشهر ضمن تبریک به مناسبت هفته ی تعاون در این خصوص گفت : تعاون یعنی یاری رساندن متقابل ، تعاون یعنی همکاری و همیاری در نیکی و پاکی .

وی در ادامه خاطر نشان کرد از آنجایی که تعاون یک اصلیست که در اسلام بر آن تاکید گردیده است و برایش حد و مرزی ایجاد شده است باید در راستای تقوی باشد . تعاون باید در خوبی ها و نیکی ها باشد و در مقابل در مسیرهای انحرافی و ناپسند و باطل نباید به کسی کمک و یاری رساند .

حجه الاسلام والمسلمین رضایی در رابطه باتعاون و اقتصاد مقاوتی نیز چنین بیان کرد که :

ایجاد و توسعه ی تعاونیها در جریان تحریم های کنونی و وضعیت اقتصادی روز می تواند اقتصاد مقاومتی را تقویت نموده و در این زمینه نقش پر رنگی در بر طرف کردن بسیاری از مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم داشته باشند لذا نباید عملکرد تعاونیها نادیده گرفته شود و این باید امر توسعه یابد .

DSC02373 Khotbe2-94.06.13[ موضوع ] : خبر, دفتر امام جمعه
کد: ۴۸۳۰
ن : محمد معارف وند
ت : یکشنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۴
 
 

  آدرس : مهرشهر - بلوار امام خمینی (ره) روبروی خیابان بوستان - مصلی نماز جمعه ی مهرشهر آدرس دوم : مهرشهر - انتهای بلوار چهار باندی - مصلی نماز جمعه ی مهرشهر تلفن تماس :3418500-0263 فکس : 3418501-0263  
 
از اینکه این سایت را برای مشاهده انتخاب کردید متشکریم مدیریت سایت